Bina Yönetim Sistemleri

Ürün Açıklaması

Bina otomasyon ve yönetim sistemleri, tesisin tipine bağlı olarak, ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, jeneratör, hidrafor, VRV-VRF sistemleri, fan coiler, VAV ler, aydınlatma, otopak CO gaz izleme egsozt ktontrol sistemleri gibi farklı elektromekanik sistemlerin tek bir merkezden kontrolü, izlenmesi ve raporlanmasını kapsar.

Ayrıca CCTV (kapalı devre televizyon), kartlı geçiş. Yangın algılama vb. diğer güvenlik sistemleri ile entegre tek merkezden tüm binanın minimum personel ve maksimim verimlilikle kontrolünü sağlar.

Binaların pek çok sistem ve bunların meydana getirdiği binlerce veri noktasını akıllıca kontrol edecek beyinlere ihtiyacı vardır. Aibis Bina Çözümleri için bu beyni sunar. Kurumlara içindeki ağda bulunan çoklu sistemleri tek bir platform üzerinde birliştiren entegre bir yaklaşım sunuyoruz. Bir kez entegre edildiklerinde, bu sistemlere ait veriler sisteme dahil edilerek, verimliliği, konforu ve bina sakinleri ve sahiplerinin refahını iyileştiren kararlar ve eylemleri yönlendiren bilgilere dönüştürülür.Ürün Fotoğrafları