İletişim Araçları

Prizma ERP Mesajlaşma Sistemi aracılığı ile sistem kullanıcıları çift yönlü olarak mesajlaşabilmektedir. Mesajlar arasında filtreleme yapabilir gerekli mesajları iletme ve yanıtlama gibi özelliklerle de bu platform zenginleştirilmiştir. 
 
Prizma ERP içerisindeki e – mail platformuna kullanıcılar kendi e-mail adreslerini tanımlayarak kullanabilmektedir. Böylece Prizma ERP kullanıcısı ikinci bir uygulamaya gerek kalmadan maillerine ulaşabilir, gerektiğinde mail yazabilir. 
 
Prizma ERP SMS entegrasyonu ile müşteri ya da tedarikçiler ile haberleşebilme imkânı tanımaktadır. Uyarı, duyuru gibi özel konulu yazışmalar mesajlaşma sisteminin yanı sıra tercih edilerek SMS uygulaması ile de iletilebilir. Böylece sistemi açmadan tedarikçi ya da müşteri gerekli bilgiyi almış olur. 
 
Prizma ERP iletişim araçlarından birisi de web servislerdir. Web servisler kişiler arası iletişim için değil, kurumlar ya da programlar arası iletişim için kullanılmaktadır. İşletmenin ihtiyacına göre kullanılması gereken bilgiler web servisler aracılığı ile ilgili kurumun veri tabanından anlık olarak kullanılabilmektedir.